Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Usługi porządkowe
wewnątrz pojazdów.

Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług porządkowych. Nasi pracownicy posługując się profesjonalnym sprzętem i umiejętnościami, zadbają o czystość wnętrza Twojego samochodu.

W naszej ofercie znajdą Państwo atrakcyjne rozwiązania: możliwość zakupu pojedynczej usługi, lub usług w pakietach.

Dla naszych stałych klientów mamy specjalną promocję! Po zakupie 5 Pakietów Czyszczenia lub 5 Pakietów Kompleks, szósty otrzymacie GRATIS!

Oferujemy:

Odkurzanie – odkurzanie siedzisk, wnęk, szczelin, dywaników samochodowych, bagażnika
Czyszczenie i nabłyszczanie plastików wewnętrznych – czyszczenie plastików wewnętrznych środkami nabłyszczającymi, chroniącymi przed kurzem, wydobywającymi pierwotny kolor i blask oraz odświeżającymi wnętrze samochodu.
Mycie szyb od środka – dokładne mycie szyb samochodowych od wewnątrz, usuwanie warstwy nalotu od wewnątrz, przeszkadzającej w bezpiecznym użytkowaniu samochodu.
Ozonowanie samochodu – profesjonalna usługa generatorem ozonu usuwająca nieprzyjemny zapach, alergeny, roztocza, grzyby, wirusy i bakterie, sterylizująca, odświeżająca i dezynfekująca wnętrze samochodu.
Ozon odgrzybia klimatyzacje – cząsteczki ozonu w postaci gazowej docierają do najmniejszych zakamarków parownika klimatyzacji zabijając grzyby i drobnoustroje, które są powodem brzydkich zapachów*

* Ozonowanie samochodu jest zabiegiem trwającym około 30 minut. Po wykonanym ozonowaniu należy przed użytkowaniem samochodu przez minimum 60 minut wietrzyć wnętrze pojazdu.

Nazwa usługi Samochód osobowy (do 7 pasażerów) Mały bus (kierowca + 8 pasażerów) Duży bus (kierowca + do 18 pasażerów)
Odkurzanie 30 zł 40 zł 50 zł
Czyszczenie i nabłyszczanie plastików wewnętrznych 20 zł 30 zł 40 zł
Mycie szyb od środka 10 zł 15 zł 20 zł
Ozonowanie samochodu 40 zł 50 zł 80 zł

Jeśli są zainteresowani Państwo posprzątaniem przez nas innego pojazdu, zapraszamy do kontaktu: tel. 75 71 34 890  w celu ustalenia indywidualnej wyceny.